Logo Background

Apex Cup – 2011 startuoja

 • Tema: Live For Speed | 2011/02/07 22:34 | 1 Komentaras1 komentaras Komentarai

  2010 metais ši lyga LFS bendruomenės apdovanojimuose (LFS Community year awards) buvo paskelbta kaip geriausia nauja lyga, ir šiemet ji grįžta antrąjam sezonui!

  Apex Cup – tai Martijn Bont iš My3id gaming komandos sukurta ir prižiūrima lyga, kur lenktynininkai iš viso pasaulio lenktyniauja įviauriausiose trasų bei automobilių kombinacijose. Ši lyga yra unikali savo formatu, šiuo metu vyksta daug lygų, kur naudojamas vieno modelio ar vienos klasės automobilis, tačiau lyga yra tuo išskirtinė, kad kiekvienas naujas etapas bus su vis nauju automobiliu.

  Šiemet Apex Cup’ą žada šturmuoti nemažas būrys lietuvių: Modestas Runas , Jonas Bakšys ir Giedrius Orla iš Deadline racing komandos (atitinkamai 12,13 ir 15 startiniai numeriai) taipogi Skirmantas Stankevičius (17 startinis numeris), Klaidas Gasiūnas iš Team Vires (71 startinis numeris) ir Laurynas Matonis iš Inferno komandos (35 startinis numeris). Visas eRacing.lt kolektyvas linki jiems sekmės!

  Kaip ir praėjusiais metais, šį turnyrą bus galima stebėti tiesiogiai per multiBC transliavimo sistemą. (Daugiau informacijos apie transliacijos adresą ieškokite komentaruose vėliau)

  Pirmosios lenktynės įvyks už 17 dienų, tai yra vasario 25-tąja dieną vingiuotoje ir gan sunkioje South city long trasoje su TBO (XRT,FXO ir RB4) klasės automobiliais.

  Daugiau naujienų apie šio turnyro eigą ir kaip sekasi mūsų tautiečiams skaitykite vėliau, eRacing.lt svetainėje.

  Panašūs įrašai:

  1. LFS – Apex Cup – Apžvalga
  2. LFS – GTAL 2011
  3. LFS – Baltic Cup 2011

Reklama

1 komentaras
 1. #1 Dowis
  Vasario 11, 2011 13:07

  Lauksiu priminimo dėl tiesioginės transliacijos :)

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą