Logo Background

LFS – Baltic Cup 2010 – 4 etapas

 • Tema: Live For Speed | 2010/03/24 17:18 | 3 KomentaraiKomentarų – 3 Komentarai

  BC_4_1

  Jums jau gerai žinomos “Baltic Cup” LFS lygos, 4-asis etapas įvyko š.m. Kovo 18d., Nuostabioje “Aston North” trasoje, atvirkštinėje konfigūracijoje. Vairuotojai kovėsi naudodami FOX formules, kurios yra “Renault 2.0″ replikos LFS lenktynių simuliatoriuje.

  Lenktynių kvalifikacija vyko skirtingu metu, kadangi kiekviena šalis orgainzuoja kvalifikaciją savo tautiečiams savo serveriuose. Sujungus visų 3 šalių kvalifikacijos rezultatus, paaiškėjo, kad polpoziciją užėmė estas F. Fredrikkson, R.Kööts nuo jo atsiliko tik per dvi šimtąsias sekundės dalis, na, o visas TOP 5 buvo toks:

  1 vieta – EE – F.Fredrikkson – 1:49.73
  2 vieta – EE – R.Kööts – 1:49.75
  3 vieta – LT – K.Kliaudaitis – 1:49.91
  4 vieta – EE – D.Tšubenko – 1:49.96
  5 vieta – LT – P.Klimanskas – 1:50.16

  Likusią dalį kvalifikacijos rezultatų, galite pamatyti čia.

  BC_4_2

  Lenktynės vyko gana sklandžiai, nepaisant lietuvių sukelto incidento pirmame rate, kuriame daugiausiai ir nukentėjo jie patys. Karolis, startavęs trečioje pozicijoje nieko nedelsęs, po kelių ratų aplenkė estą R.Kööts, tačiau jam niekaip nepavyko prisivyti kito esto – F. Fredrikkson. Tačiau šiam atlikus privalomą sustojimą, Karolis šovė į priekį ir važiavo itin stabiliai, nedarydamas klaidų ir vis gerindamas geriausią lenktynių trasos įveikimo laiką, jam net pavyko pagerinti geriausią kvalifikacijos laiką, kuris priklausė jau minėtam estui F. Fredrikkson. Kaip bebūtų gaila, Karoliui atlikus privalomą sustojimą, jis atsidūrė antroje vietoje, kurioje ir finišavo. Likę lenktyninkai taip pat aršiai kovėsi tarpusavyje, bene visą laiką kartu kovėsi du lietuviai, t.y. P.Klimanskas ir J.Bakšys, kurie atitinkamai užėmė 5 ir 6 vietas. Visus lenktynių rezultatus galite pamatyti čia.

  Po pakankamai didelės nesekmės lietuviams šiame etape, visi manė, kad Lietuva, bendroję įskaitoje kris į antrąją vietą, tačiau paskaičiavus visų vairuotojų taškus, Lietuva visdėlto liko pirmaujanti. Bendrą vairuotojų ir šalių įskaitą galite pamatyti čia, o visą lenktynių pakartojimą galima atsisiųsti iš čia.

  Na, o mes lauksime jūsų kitą kartą, t.y. Balandžio 1-ąją dieną, “South City” trasoje, kurioje riaumos galiniais ratais varomų XRT (XR GT Turbo) varikliai.

  Lietuvių patirta nesekmė pirmame lenktynių rate:

  Panašūs įrašai:

  1. LFS – Baltic Cup 2010 – 3 etapas
  2. LFS – Baltic Cup 2010 – 1 etapas
  3. LFS – Baltic Cup 2010 – 5 etapas
  4. LFS – Baltic Cup 2010 – 2 etapas
  5. LFS – Baltic Cup 2010 – 6 etapas

Reklama

Komentarų – 3
 1. #1 Dowis
  Kovo 24, 2010 23:31

  Jo čia nepasisekė lietuviams su ta avarija… Bent tiek gerai, kad estai sustojo vytis mus. Na kuo toliau tuo kova didėja. Net sunku nuspėti kas laimės šį sezoną. Sėkmės lietuviams kitame etape!

  [Atsakyti]

 2. #2 BeNicko
  Kovo 25, 2010 15:40

  Geros lenktynes nepaisant keliu klaideliu pradzioje, kur nusiritau ligi 9vietos, taciau kitas etapas bus atostogu metu, todel manau, kad per kita etapa surinksime labai mazai tasku. Nedaug kas nores sedeti prie kompiuterio per atostogas….

  [Atsakyti]

 3. #3 Aidas
  Kovo 25, 2010 22:19

  Tai gal ne vien lietuviai nenorės sedėt prie pc per atstogas? :D

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą