Logo Background

F1 2010 – išleistas!

 • Tema: F1 2010 | 2010/09/22 16:27 | 12 KomentaraiKomentarų – 12 Komentarai

  Pagaliau atėjo ta diena, kai mūsų ilgai lauktas žaidimas – F1 2010 buvo išleistas kai kuriose šalyse!

  Kol JAV žaidėjai jau perka šį žaidimą per Steam sistemą ir išbando jį patys pirmi, Europiečiai su Didžiosios Britanijos gyventojais, turės palaukti dar keletą dienų iki penktadienio, kol sulauks F1 2010 skirtos Europos rinkai.

  Jums teks palaukti šiek tiek taip pat, kol mes parašysime šio žaidimo apžvalgą.

  Minimalūs reikalavimai:

  Windows XP/Vista/7
  DirectX 9.0c
  Intel Core 2 Duo @ 2.4GHz or Athlon X2
  1GB RAM (2GB for Vista)
  Graphics Card: GeForce 7800 / Radeon X1800 or above
  DirectX Compatible Sound Card or motherboard audio
  Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
  12.5 GB Hard Drive Space

  Rekomenduojami reikalavimai:

  Windows XP/Vista/7
  DirectX 9.0c
  Intel Core 2 Duo @ 2.66GHz or Athlon X2 4200+
  2GB RAM
  Graphics Card: GeForce 9800 or ATI Radeon HD 4850 series
  DirectX Compatible Sound Card or motherboard audio
  Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
  12.5 GB Hard Drive Space

  Naudingos nuorodos:

  Vartotojo instrukcija

  Buvo išleistas naujas pristatomasis filmukas, skirtas išleidimo progai:

  Taip pat pateikiame grafikos palyginimus tarp konsolių ir AK versijų, juos galite rasti žemiau:

  Panašūs įrašai:

  1. F1 2010 – paskelbti minimalūs reikalavimai
  2. rFactor – F1 1993 LE V1.2 išleistas!
  3. rFactor – CTDP F1 V1.2 išleistas

Reklama

Komentarų – 12
 1. #1 Ernestas
  Rugsėjo 22, 2010 19:00

  sitam daiktui iskarto reik pirktis ir vaira, kitaip sunkus variantas

  [Atsakyti]

 2. #2 Dowis
  Rugsėjo 22, 2010 20:30

  Čia kas be ko. Su klaviatūra nėra jokio įdomumo. Taip pat drąsiai galiu sakyti, kad pajusti šio žaidimo geriausia puse – grafika, reikės galingos/naujos vaizdo plokštės.

  [Atsakyti]

 3. #3 Aidas
  Rugsėjo 22, 2010 20:57

  Na kas dėl fizikos, tai labai nepatiko, nors maždaug tokio rezultato ir tikėjausi. O karjeros rėžimas tai labai patiko, deja mano kompas kokių 20fps teišspaudžia, tai net nemalonu žaist.

  [Atsakyti]

 4. #4 Klaidas
  Rugsėjo 22, 2010 21:49

  Pasakysiu negražiai, bet atvirai – didesnio šūdo F-1 tematika nesu žaidęs. Kaip ir tikėjausi, čia tiesiog blizgantis daikčiukas su Formulės 1 veidu. Jokio “simuliacinio” prieskonio. (Be abejo, su dideliais pinigais visada galima šalia pasisodinti Anthony Davidsoną ir kalbėti koks šis žaidimas “tikroviškas” ir “toks pat sunkus kaip ir tikras bolidas”). Fizika verta nebent super mario, valdymas tragiškas. Kita vertus, jei norite draugų kompanijoje išgėręs pademonstruoti savo vairavimo sugebėjimus, arba jei esate mokyklinukas, pasigirti kaip aplenkėte Jensoną Buttoną ratu – žaidimas kaip tik jums.

  [Atsakyti]

  Pifas

  to klaidas: Idomu butu paziuret, kaip tu aplenktum pirma vaziuojanti ratu, su vairu, pedalais, visos pagalbos atjungtos, ijungta manual transmision :))))))))) man rodos grybautum paskutinis ir tiek, o cia tik pasneket moki :D

  [Atsakyti]

  Aidas

  Visų pirma sužinok, kas Klaidas yra, o tada išsiaiškink, ką jis sugeba, o tik tada šnekėk.

  [Atsakyti]

  Pifas

  Esme tame kad zaidimas yra geras, skirtas daugumai, o ne mazai auditorijai kaip rfactor, ir kiti panasaus stiliaus zaidimai, NIEKADA jokia zaidimu kureja nekurs tikro simuliatoriaus, nes tai jiems neapsimoka, paklausa butu labai maza. tai ko jus cia tikites as nesuprantu, nepatinka tai zaiskit rft ar kitas panasias sumuliacijas. sis F1 2010 kaip arcada yra labai geras zaidimas, netgi kritikai ji vertina palankiai, ir siaip zaidimo ivertinimas geras. gerai atkartotas garsas, begiai, pavaros, grafika, trasos, fizika pakankamai gera, netgi monaco GP vairas perdarytas kad suktusi daugiau:) tiesa A.I tai kraupus, bet ateityje su patchais galbut bus istaisytas. jei kalbeti apie RFT f1 fizika, tai sakyciau per daug plaukioja priekiniai ratai:) nors posukiai imasi su max throttle.. na bet cia zinoma, kas ka nori ta ir zaidzia, visu poreikiai skirtingi.

  [Atsakyti]

 5. #5 Aurelijus
  Rugsėjo 22, 2010 22:27

  Iš šio žaidimo nieko doro nesitikėjau, bet, kad bus taip nesitikėjau dar labiau.. Nieko gero šitame žaidime nepamčiau, įšskyrus grafika, ir visai neblokas karjeros rėžimas. Daugiau nieko, valdymas kaip ir kitų arkadinių žaidimų, žaisti lengva ir nuobodu. Šitas žaidimas man labai priminė “GRID”. Kaip arkadiniui žaidimui galima skirtini vidutinį įvertinimą, tai 6/10. Kas liečia tikroviškumą, tai šiš žaidimas man nei kiek nepanašus į simuliatorių. Live For Speed pats geriausias.

  [Atsakyti]

 6. #6 Dowis
  Rugsėjo 23, 2010 00:04

  Klaidai, o kas sakė, kad čia bus panašu į simuliacinį žaidimą? :) Jei nesekei kūrėjų dienoraštį, tai jie akcentavo, kad kuria žaidimą plačiai auditorijai, kuris būtų nesudėtingas ir lenktyniavimas būtų neįsitempus, o atsipalaidavus.
  Ir dar karta pasikartosiu, jei neturite geros vaizdo kortos, tai geriau nežaiskit, mažas fps tiesiog žudo žaidimą.

  [Atsakyti]

 7. #7 Titas
  Rugsėjo 23, 2010 14:53

  Vakar išbandžiau, ir galiu pasakyti, kad valdymas ir pats žaidimas tikroviškas, net and ‘EXPERT’ lygio laimejau su virgin… Tikrovėje nuo mažiausio smugio lužtapriekinis ir galinis sparnas, o čia trenkies ir nuvažiuoji laimingas, net detalės nepabyra :D Taip pat išbandžiau trenkimąsi su ratu: išvažiavau į tiesiąją ir trenkiausi su ratu į pervarą, ratui nieko tik kad sparnas nulužo. Tikrai nusivyliau, tikėjausi ko nors geresnio :(. Duočiau 4/10

  [Atsakyti]

 8. #8 Aldas
  Rugsėjo 23, 2010 17:28

  Titas – nepagalvojai options pareguliuot?

  [Atsakyti]

 9. #9 Svečias
  Rugsėjo 24, 2010 14:51

  Ką tu čia nusišneki,Titai…—-Tikrovėja ,nuo mažiausio smugio lužta priekinis ir galinis sparnas—–Nuo mažiausio smūgio,pabyra dalys sparnų,žiūrint,kaip ir kokiu kampu gauni per tuos sparnus smūgį.Čia irgi,jei vos kabini,nukrenta dalių gabaliukai.Jei to nepastebėjai-atsimerk plačiau :D
  —-Taip pat išbandžiau trenkimąsi su ratu: išvažiavau į tiesiąją ir trenkiausi su ratu į pervarą, ratui nieko tik kad sparnas nulužo.—–Gal važiavai ant 10 km/h arba komentuoji ne tą žaidimą.Eik geriau pabandyk per naują :DD

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą