Logo Background

F1Taure.LT: Singapūro GP apžvalga

 • Tema: rFactor | 2014/04/06 19:03 | Komentuoti Komentarai

  http://www.eracing.lt/wp-content/uploads/2014/04/tauresingapuras.png
  Gvidas Ablingis, patyręs didelių nemalonumų Italijoje, reabilitavosi šiose Singapūro, lenktynėse.

  Į naktinį Singapūrą susirinko 16 pilotų. Geriausiai iš jų sekėsi jau minėtam Gvidui Ablingiui.

  Pirmoji kvalifikacijos dalis

  Antroji kvalifikacijos dalis

  Lenktynių rezultatai

  Treniruočių rezultatai žaliais taškiukais pažymėti piloto iškovoti taškai už įveiktus ratus treniruotėse

  DETALŪS REZULTATAI

  Rimgaudas Raila: kai grįžau, buvau beveik viską pamiršęs
  Kiek netikėtai į SimRacing’ą sugrįžęs Rimgaudas Raila prasitarė, jog viską, ką buvo išmokęs anksčiau, atsiminti buvo gana sunku.

  “Grįžau į F1T po ilgesnės pertraukos. Paskutinį kartą rFactor važiau tik praeitų metų pavasarį. Grįžau beveik viską pamiršęs, tad teko pratintis važinėti per naują ir stengtis prisiminti tai, ką buvau išmokęs. Nors laiko treniruotėms turiu labai mažai, tačiau stengiuosi jį išnaudoti tinkamai” – pokalbį pradėjo R. Raila.

  Panašu, jog aklimatizuotis Rimgaudui pavyko. Tai rodo ir Singapūro GP rezultatai. Lenktynėse Singapūre Rimgaudas Raila startavo iš šeštosios pozicijos, o lenktynes užbaigė penktas. Tai geriausia jo pasiekta pozicija po sugrįžimo į turnyrą.

  “Singapūras yra viena iš mėgstamų mano trasų, kadangi čia reikia puikaus bolido suderinimo ir ypatingo dėmesio. Pirmojoje kvalifikacijos dalyje stengiausi bent jau papulti į antrąją, o antrojoje bent jau labai nenutolti nuo penketuko. Tai ir pavyko, startavau iš 6 pozicijos.
  Startas buvo neblogas ir jau nuo pirmų posūkių iškovojau kelias pozicijas. Stengiausi neatsilikti nuo lyderių. Padariau keletą klaidų ir apturėjau porą incidentų. To pasekoje iš 4 vietos nukritau į 11-13. Važiavau toliau, stengiausi išlaikyti normalų tempą ir vytis priešininkus. Lenktynių eigoje pakilau iki 5 vietos. Ten ir baigiau savo lenktynes. Lyderiai man per greiti, tad kovoto dėl aukštesnių pozicijų yra sunku. Visumoje esu patenkintas lenktynėmis.” – trumpą savo lenktynių apžvalgėlę užbaigė Red Bull pilotas.

  Mūsų visų laukiamas Japonijos GP etapas patinka ir Rimgaudui. Pasak jo, nors ši trasa jam ir patinka, tačiau jis niekaip nesugeba rasti bolido suderinimo balanso tarp greičio ir stabilumo. Rimgaudas Raila užsiminė, jog dažniausiai pasirenka stabilumą, o ne greitį, kadangi šioje trasoje yra keletas greitų posūkių, kuriems reikia prispaudžiamosios jėgos.

  Kalbėdamas apie turnyrinę situaciją pilotas labai neišsiplėtė.

  “Na, situacija turnyre man yra aiški. Pagal mane Renault ir L. Norvaišas turėtų neužleisti savo pozicijų. Atkakli kova vyksta dėl 2 pozicijos pilotų įskaitoje tarp dviejų velniškai greitų pilotų: G. Ablingio ir D. Misiulio.
  Planų čempionate didelių nekeliu, noriu paprasčiausiai pasimėgauti lenktynėmis, na, aišku, ir kiek įmanoma aukščiau pakilti turnyro lentelėje. Dabar esu 26, bet tikiuosi prisikasti iki penkioliktuko.” – pokalbį užbaigė penktoje pozicijoje Singapūre finišavęs R. Raila.

  Panašūs įrašai:

  1. F1Taure.LT: Italijos GP apžvalga
  2. F1taure.LT: Japonijos GP apžvalga
  3. F1Taure.LT: Abu Dabio GP apžvalga
  4. LRC – Singapūro GP
  5. LFS – Baltic Cup 2010 – 5 etapas

Reklama

Parašykite komentarą