Logo Background

Gran Turismo 5 – begalė naujos informacijos

 • Tema: Gran Turismo 5 | 2010/08/22 01:55 | Komentuoti Komentarai

  Per pastarąjį laiką buvo paskelbta labai daug naujos medžiagos iš vis artėjančio Gran Turismo 5, lenktynių “simuliatoriaus”, skirto PlayStation 3 savininkams.

  Visų pirma buvo išleistas vaizdo įrašas, kuriame yra matoma puikiai atkurta Monzos trasa, vaizdo įraše, mes galime puikiai matyti atkurtos trasos detalumą ir tikroviškumą.

  Antrasis video atskleidžia daug detalių apie labai neįprastą dalyką, tai kartingų lenktynes. Kad ir koks elementarus dalykas atrodytų tie kartingai, tačiau jie nebuvo pasiūlyti beveik nei vienam lenktynių žaidime, bet kadangi GT5 siūlo įvairaus plauko lenktynes, todėl tai nėra išimtis.

  Taip pat buvo paskelbta truputis detalių apie trasų statymo režimą. Trasų tekstūras bus galima pasirinkti tik iš jau esančių trasų, pvz. savo trasą galima bus statyti tik iš Monzos tekstūrų, arba tik iš Nordschleife tekstūrų. Laimei, savo trasos posūkius galėsite daryti, kokius tik norėsite, nes visokie parametrai, tokie kaip: pakilimas, pasvirimas, posūkio kampas ir t.t., bus reguliuojami. Deja, bet buvo ir nuviliančių naujienų, tai yra, kad besikeičiantis dienos ciklas ir orai, bus galimi tik kaikuriose trasose.

  Buvo paskelbta ir išleidimo tada Europoje, tai yra Lapkričio 3d.

  Toliau pateikiame daug naujų nuotraukų iš žaidimo, gero žiūrėjimo!

  Panašūs įrašai:

  1. Gran Turismo 5 – paskelbta išleidimo data
  2. Gran Turismo 5 – Keli patvirtinimai ir vaizdai
  3. Gran Turismo 5 – šūsnis naujų vaizdų ir faktų
  4. Gran Turismo 5 – patvirtinimai ir video
  5. F1 2010 – daugiau naujos medžiagos

Reklama

Parašykite komentarą