Logo Background

GT World Series 2014

 • Tema: Live For Speed | 2014/01/26 17:19 | 3 KomentaraiKomentarų – 3 Komentarai

  Sezoną pradėti buvo nuspręsta 2013-ųjų metų pabaigoje ir užbaigti – pagal tvarkaraštį, turėsiančiuose vykti 24 valandų lenktynėse Kyoto trasoje, šių metų vasario mėnesį. Buvo paminėta, jog ši serija bus panaši į prestižinių „Masters of Endurance“ lenktynių sistemą. Tad lenktynininkams teks(-o) varžytis apribotais GT1 ir GT2 klasės automobiliais.

  Vienose iš ilgiausių ir daugiausiai pasiruošimo reikalaujančiose lenktynėse savo jėgas išbandys ir penki lietuviai.  Beje, visi gina „Last Lap Motorsport“ komandos garbę. Abu lietuvių automobiliai lenktyniauja GT2 klasėje. Sezono pradžia, o tiksliau – pirmieji du etapai, buvo ypač sėkmingi 52-uoju numeriu pažymėtam automobiliui – jis sugebėjo nugalėti abiejuose etapuose ir kuriam laikui, atrodo, buvo užsitikrinęs lyderio vietą. Sezonui įpusėjus atėjo ir trečiasis lenktynių etapas, deja, čia aplinkybės susiklostė kiek kitaip ir nieko padaryti jau nebegalėjo. Komanda finišo liniją kirto tik 12-a ir bendroje įskaitoje krito rikiuote žemyn, praleisdama į priekį du greitus konkurentus. Tačiau, priešpaskutinis šios lenktynių serijos etapas leido komandai pasitaisyti ir užimti aukščiausią pakilos laiptelį. Absoliučioje įskaitoje komanda pirmauja savo klasėje, vienu tašku lenkdama „Team Vires“ komandos pilotus. O kaip baigsis kova dėl pirmosios GT2 klasės vietos, pamatysime paskutiniajame 24 valandų lenktynių etape.

  Kitas lietuvių automobilis (#62), atrodė, taip pat gerai pradėjo GTWS sezoną. Pirmajame etape finišavo 5-oje pozicijoje, o nuo aukštesnių vietų skyrė vos keli taškai. Gaila, bet sekančiose lenktynėse komanda net nefinišavo, pagavo „stogą“ ir padaryta žala automobiliui neleido toliau tęsti lenktynių. Tad bendroje įskaitoje ji nukrito žemiau dešimtuko. Trečiasis etapas irgi nežadėjo nieko gero, lietuviai baigė lenktynes tik 13-toje pozicijoje, nors bendroje įskaitoje tie keli taškai juos pakėlė viena vieta aukščiau. Po priešpaskutinio etapo antrasis „Last Lap Motorsport“ automobilis absoliučioje įskaitoje užima dešimtąją vietą.

  Sunkiausias, ilgiausias ir paskutinis sezono etapas vyks Vasario 8-9d. „24 Hours of Kyoto“. Čia ir paaiškės, kas bus greičiausi.

  Daugiau informacijos pateiksime po organizatorių pateiktų oficialių rezultatų.

  Kita informacija –

  Komanda -  „Last Lap Motorsports“

  #52 – V. Laguckas

  #62 – K. Motiejuitis, R. Petravičius, L. Sabaliauskas, N. Vikšnoras

  Tiesioginę lenktynių transliaciją galėsite stebėti:

  http://simrace.tv/

  O taip pat ir rezultatus gyvai:

  http://tracker.newdimensionracing.com/

  Panašūs įrašai:

  1. LFS – Baltic Cup 2011 penkių etapų apžvalga
  2. LFS – Baltic Cup 2010 – 4 etapas
  3. LFS – IGTC – 2 etapas
  4. LFS – IGTC – 1 etapas
  5. LFS – Baltic Cup 2010 – Apžvalga

Reklama

Komentarų – 3
 1. #1 prOmo
  Sausio 26, 2014 20:17

  Nesupratau nuo kada aš LLM… Ir šiaip, jeigu rašot straipsnį, tai pasidomėkit daugiau, o ne reklamuokit savo komandą.

  [Atsakyti]

 2. #2 Sigitas...
  Sausio 27, 2014 18:20

  Kur tave paminėjo…Čia tik apie Last Lap Motorsports, bet pamiršo arba nežino kad dar yra SAVAGE SimSports.

  [Atsakyti]

  prOmo

  Jeigu nesidomi kas vyksta aplinkui ir nežinai vienos iš didžiausių LFS komandų ir savo tautiečių joje, tai geriau tada išvis nerašyt straipsnių, arba tokius dėt į savo komandos puslapį išvertus į anglų kalbą.

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą