Logo Background

LFS — iCON Touring Car Championship — Apžvalga

 • Tema: Apžvalgos, Live For Speed | 2010/01/09 14:43 | 2 KomentaraiKomentarų – 2 Komentarai

  iTCC_logo

  iCON Touring Car Championship“ arba dar geriau žinomas tiesiog kaip „iTCC“, yra užsitarnavęs vieno iš geriausių „Live For Speed“ turnyrų vardą.

  Šį turnyrą rengti sugalvojo nedidelė komanda, žinoma kaip „iCON Racing“, remiantis „Touring Car“ idėja. Turnyras nuo pat paskelbimo sulaukė labai didelio susidomėjimo, užsiregistravo labai daug norinčių dalyvauti.

  Pirmasis „iTCC“ sezonas buvo įvardintas, kaip vienas įdomiausių dėl „aštrių“ kovų lenktynėse, kuriose buvo kovojama iki pat finišo linijos. Pirmojo sezono nugalėtojas po atkaklios kovos su savo komandos draugu F. Enersen yra N. Scott iš „CoRe Racing“. Trečiąją vietą užėmė – R. van Buren.

  Po didelio pasisekimo ir daug pozityvių komentarų, „iCON Racing“, suvienijusi jėgas su kita žinoma “Live for Speed” turnyrų rengėja “New Dimension Racing”  nutarė suorganizuoti antrąjį „iTCC“ sezoną. Šis sezonas kaip ir pirmasis bus transliuojamas tiesiogiai per ICON TV.

  Pirmasis šio sezono etapas vyks sausio 10 dieną, Westhill International Reversed (WE1r) trasoje. Tiesioginė transliacija vyks 18 valandą 30 minučių Lietuvos laiku.

  Šį sezoną turnyre dalyvaus ir Lietuvos lenktynininkų. Tai Karolis Kliaudaitis iš “My3id Gaming”, Modestas Runas ir Aidas Staškevičius iš “Deadline Team”, Klaidas Gasiūnas ir Jonas Bakšys iš “Rastaman Racing” ir Eimantas Kasperiūnas iš “SimRacing Lithuania Team”.

  Panašūs įrašai:

  1. iCON Touring Car Championship – Round 1
  2. LFS – IGTC – Apžvalga
  3. LFS – Kyoto 250 – Apžvalga
  4. LFS – Baltic Cup 2010 – Apžvalga
  5. LFS – Hotlap League – Apžvalga

Reklama

Komentarų – 2
 1. #1 Dowis
  Sausio 12, 2010 18:08

  Kokie įspūdžiai ir rezultatai po lenktynių? :)

  [Atsakyti]

 2. #2 Klaidas
  Sausio 12, 2010 20:39

  Aš asmeniškai gan nusivylęs kai kurių kitų žaidėjų “aš nemačiau nieko” požiūriu į lenktynes ir kad daugelis bando laimėti 13 ratų lenktynes 1 posūkyje…

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą