Logo Background

iRacing – žadama daug naujo turinio

 • Tema: iRacing | 2010/05/24 18:14 | Komentuoti Komentarai

  iracing_top

  iRacing kūrėjai eilinį kartą stebiną savo darbo sparta. Neseniai išleidę naują automobilį bei trasą jie nesnaudžia ir paskelbė, kad japonų pamėgta trasa Okayama bus išleista greitu metu.

  Ši trasa taip pat yra žinoma “TI Aida” vardu. 3.7km ilgio Okayamos trasoje anksčiau buvo rengiama daug aukšto lygio lenktynių,tokių kaip “Pacific Formula One Grand Prix”, “World Touring Car Championship” taip pat ir japonų kėbulinių automobilių lyga “Super GT”.

  Okayama nebus vienintelė japonų trasa iRacing’e, kūrėjai paskelbė, kad dar mažiausiai dvi japoniškos trasos ateityje bus pridėtos į iRacing turinį.

  Neoficialiomis žiniomis yra paskelbta, kad kūrėjai taip pat žada pridėti Mazda MX5 žiedinį automobilį, nes vienos tokių automobilių lygos vairuotojos automobilis buvo nuskenuotas pasitelkiant lazerines technologijas, kurios pasižymi ypatingu tikslumu. Išsamesnis pasakojimas anglų kalba čia.

  iRacing mažais žingsniais eina link tobulo lenktynių simuliatoriaus, nes jis siūlo labai platų lenktynių spektrą, o be to dar ir kokybiškų lenktynių, nes kiekvienos lenktynės yra reguliuojamos saugumo reitingo.

  P.S. Šio metu iRacing galima įsigyti su nuolaidomis, štai keletas nuolaidų kodų, kurios registracijos metu reikia įvesti į “Promotional Code” dėžutę:
  PR-MAY2010 - 3 mėnesių prenumerata su standartiniu turiniu;
  PR-INDY2010 - 3 mėnesių prenumerata su “Dallara Indy Car” automobiliu bei žymiausia Indianapolio trasa “Indianapolis Motor Speedway”.

  Panašūs įrašai:

  1. iRacing – Naujo turinio pristatymas
  2. iRacing – žadama nemokamo turinio
  3. iRacing – „invazija“ į Japoniją
  4. iRacing – lenktynių naktyje pristatymas
  5. iRacing – pirmos nuotraukos iš SPA

Reklama

Parašykite komentarą