Logo Background

iCON Touring Car Championship – Round 1

 • Tema: Live For Speed | 2010/01/22 01:45 | Komentuoti Komentarai

  iTCC_1round

  Sausio 10 dieną, 18.45 minutės Lietuvos laiku, 5,2 km ilgio Westhill International Reversed konfigūracijos trasoje prasidėjo antrasis iTCC sezonas.  Jame dalyvavo 4 Lietuvos lenktynininkai, tai Karolis Kliaudaitis iš “My3id Gaming”, Modestas Runas ir Aidas Staškevičius iš “Deadline Team” ir Klaidas Gasiūnas iš “Rastaman Racing”.
  Visų pirma, visi dalyviai buvo suskirstyti į 2 „Reserve Shootout“ grupes,  kuriose lenktynininkai varžėsi dėl patekimo į pagrindines lenktynes. K.Gasiūnas, M.Runas ir A.Staškevičius pakliuvo į pirmąją grupę, o K.Kliaudaitis – antrąją.

  Taigi po dviejų pravažiavimų, nepasisekė tik A.Staškevičiui. Kiti trys lietuviai sėkmingai pateko į tolimesnes varžybų dalis.

  Dramatiškoje kvalifikacijoje susirėmė 30 lenktynininkų ir joje pirmas dvi vietas pasidalino australas Matt Lopino (nfinity eSports) ir mūsų tautietis Karolis Kliaudaitis (My3id Gaming). Jie kvalifikacijos sesijoje užfiksavo vienodą 1:37.73 laiką, tačiau lietuvis atsidūrė 2-oje vietoje. Deja, kitiems dvejiems lietuviams kvalifikacijoje pasisekė ne taip gerai kaip norėtųsi – M.Runas kvalifikavosi 22-as, o K.Gasiūnas – 26-as.

  iTCC_shot_2

  Taigi starto rikiuotėje išsirikiavus 30 pačių greičiausių lenktynininkų, prasidėjo ilgai lauktas antrasis iTCC sezonas. Užsidegus žaliam šviesoforo signalui, prasidėjo pirmosios iš trijų pirmojo etapo lenktynių! Pirmame posūkyje Karolis Kliaudaitis incidentų išvengė ir beveik išore aplenkė iš pirmos pozicijos startavusį australą M.Lopino. Tačiau rikiuotės viduryje įvykęs incidentas padarė nemažai žalos M.Runui ir K.Gasiūnui. Estas Reno Koots (My3id Gaming), užkabinęs prancūzą Joachimą Souaï (Renesis), sukėlė grandininę reakciją pirmame posūkyje. Apsisukęs čekas Robin Janásek (nfinity eSports) užblokavo kelią Travisui D’Souzai (Sonicrealms Racing), kuris atšokęs nuo čeko trenkėsi į K.Gasiūną ir sumaitojo jo priekinę pakabą. M.Runas tuo tarpu, atsipirko išlėkimu už trasos ribų ir lengvu kontaktu su P.Peron (E-Team). Po kelių posūkių, artėjant link greitojo “Chicane” posūkio, dėl pirmos pozicijos kovojo net 5 lenktynininkai, tarp kurių buvo olandas Nick Catsburg (Sonicrealms Racing), prancūzas Jean – Francois Sebire (Renesis), jo tautietis Nicholas Vallee (E-Team), Matt Lopino (nfinity eSports) ir lietuvis K.Kliaudaitis. Deja K.Kliaudaitis išlėkė per plačiai ir patyrė skaudų incidentą su J.Sebire (Renesis). Tai jam kainavo antrąją poziciją. Toliau pirmosios lenktynės praėjo be rimtesnių įvykių ir incidentų. Pirmųjų lenktynių pergalę šventė olandas Nick Catsburg (SonicRealms), antras atvažiavo australas M.Lopino (nfinity), o trečias – N.Vallee (E-Team).

  iTCC_shot_1

  Antrose lenktynėse scenarijus buvo maždaug toks pat. Išvažiuodamas iš pirmojo posūkio, M.Lopino užkabino Nicholas‘ą Valee, kas sukėlė grandininę reakciją, į kurią įsivėlė kone pusė lenktynininkų, tarp jų ir lietuvis K. Gasiūnas. Toliau lenktynės lietuviams klojosi įvairiai. Įnirtingai kovodamas su Tommy Ostgaard (F1RST Racing), Karolis padarė nedidelę, bet lemtingą klaidą ir išlėkęs iš trasos prarado progą kovoti dėl aukštos pozicijos. Jis lenktynes baigė 12. Tuo tarpu, M.Runas, kiek pakovojęs su praeitų metų čempionu Nolan Scott (CoRe Racing), finišavo 11. Klaidas Gasiūnas, paskutiniame rate aplenkęs problemų turėjusį Dennis Lind (CoRe Racing), finišavo 17-as. Antrąsias lenktynes laimėjo amerikietis Phil Diaz (CoRe Racing), palikęs už savęs Nick Catsburg ir Eric Bitan.

  Trečios lenktynės lietuviams sekėsi pakankamai neblogai. Išvengę incidentų pirmajame rate, lenktynininkai pasinėrė į įnirtingą kovą. Karolis Kliaudaitis, parodęs gerą formą, finišavo 5-oje pozicijoje. Modestas Runas – 11-as, o Klaidas Gasiūnas, kuris paskutiniame rate padarė daug klaidų, finišavo 14-as. Lenktynes laimėjo čekas P.Dolezal (Team Inferno), antras finišavo Fredrik Enersen (CoRe Racing), trečias liko Joachim Souai (Renesis).

  Sekantis etapas vyks Kyoto National Reversed trasoje, sausio 31 dieną, 18:30 Lietuvos laiku. Tiesioginę transliaciją galėsite stebėti per ICON TV.

  Panašūs įrašai:

  1. LFS — iCON Touring Car Championship — Apžvalga
  2. LFS – 24h of Aston 2012 (papildyta)
  3. LFS – Baltic Cup 2010 – 1 etapas
  4. LFS – Baltic Cup 2010 – 4 etapas
  5. Masters of Endurance – 24h of Aston Grand Prix

Reklama

Parašykite komentarą