Logo Background

iRacing — Apžvalga

 • Tema: Apžvalgos, iRacing | 2010/01/24 00:32 | 2 KomentaraiKomentarų – 2 Komentarai

  Dauguma iš jūsų turbūt žinote, kad “NASCAR Racing 2003″ buvo vienas iš geriausių lenktynių simuliatorių, kuris buvo kurtas amerikiečių kompanijos “Papyrus”, kuri specializavosi lenktynių simuliatorių kūrime. Tačiau išleidusi minėtą simuliatorių, ji staiga pradingo ir nebetesė “NASCAR Racing” simuliatorių serijos.

  Bet iš tikrųjų šios komandos programuotojai pradėjo kurti naują, itin tikrovišką simuliatorių, kuris buvo išleistas 2008m. vasarą ir buvo pavadintas “iRacing“. Jis buvo kurtas tam, kad profesionalūs lenktynininkai galėtų treniruotis naudojant šį kompiuterinį lenktynių simuliatorių. Daugelio ekspertų, lenktynininkų ir įprastų žaidėjų teigimu, – “iRacing”, yra vienas iš geriausių simuliatorių.

  Šio lenktynių simuliatoriaus didysis pliusas yra – itin tikroviškai atkurta fizika. Didžioji dalis programavimo buvo perimta iš “NASCAR Racing” fizikos varikliuko. Nors šis varikliukas buvo itin tikroviškas, kūrėjai dar labiau pasistengė atkurti šį simuliatorių. Prie simuliatoriaus tikroviškumo prisideda glaudus kūrėjų bendradarbiavimas su įvairiomis lenktynių lygomis, tai NASCAR, Indy Racing League, Skip Barber Racing School, Volkswagen Jetta TDI Cup, Star Mazda Championship ir daugelis kitų. “iRacing” simuliatoriuje esantys automobiliai yra atkuriami itin tiksliai, kadangi automobilių duomenys yra gaunami tiesiai iš gamintojų. Visos trasos esančios “iRacing” buvo atkuriamos pasitelkiant lazerines technologijas, todėl važiuodami galėsite pajusti kiekvieną duobelę ar iškilimą.

  eRacing_iR2

  Dar vienas pliusas būtų tai, kad “iRacing” yra sudarytas tarsi iš atskirų dalių, kiekvienas žmogus gali pats išsirinkti, kokį automobilį ar trasą jis nori nusipirkti ir vairuoti. Šis pasirinkimas yra glaudžiai susijęs su žaidime esančia “Safety Rating System”, kuri parodo kiekvieno vairuotojo atsargumą lenktynių metu. Už kiekvieną incidentą šis “Safety Rating System” yra sumažinamas, o už švarias lenktynes – padidinamas. Šios saugumo sistemos esmė yra automobilių klasėse, kuo aukštesnėje saugumo reitinge esate, tuo greitesnės klasės automobilius galėsite vairuoti.

  “iRacing” simuliatorius turi ir ne tik daugybę pliusų, bet ir minusų, vienas iš didesnių minusų, yra šio simuliatoriaus kaina. Daugelis teigia, kad “iRacing” yra tiesiog per brangus, nes norint jį žaisti, iš pradžių reikia įsigyti abonementą norimam laikotarpiui, o po to dar atskirai įsigyti papildomas trasas bei automobilius jeigu to norite.

  eRacing_iR3

  Visa tai apibendrinus, “iRacing” yra labai perspektyvus lenktynių simuliatorius, vien tik dėl to, kad jis yra sparčiai tobulinamas ir jo bendruomenė taip pat sparčiai didėja.

  Norint įsigyti šio simuliatoriaus licenziją, informacijos ieškokite www.iracing.com tinklaraštyje. Pigiausią šio simuliatoriaus licenziją galite įsigyti už 14$, jūs gausite 1 mėnesio abonementą, 3 automobilius ir 14 skirtinų trasų konfigūracijų. Tai pat būna ir specialių akcijų, taigi įmanomas ir pigesnis variantas įsigyti šio simuliatoriaus licenziją.

  Būtent kaip tik dabar ir vyksta šio simuliatoriaus akcija, norėdami pasinaudoti šia akcija pasirinkite licenzijos tipą ir įveskite į “Promotional code” langelį. Licenzijos įsigijimo tipai pateikti žemiau:

  • PR-RADICAL-5 (1 mėnesio abonementas su Radical SR8 ir Silverstone trasa už 5$)
  • PR-AMBROSE (3 mėnesių abonementas už 25$)

  Panašūs įrašai:

  1. LFS – Kyoto 250 – Apžvalga
  2. iRacing – 5$ kuponas!
  3. iRacing 2.0 – pinigus kainuojantis fiasko (?)
  4. iRacing – žadama daug naujo turinio
  5. Live For Speed — Apžvalga

Reklama

Komentarų – 2
 1. #1 Dowis
  Sausio 24, 2010 16:28

  Įdomu kiek reikės sumokėti už Williams F1 bolidą? :D

  Būtų didelė nuodėmė neišbandyti šio žaidimo už 5$. Kiek tas nuolaidos kodas galios?

  [Atsakyti]

 2. #2 Aidas
  Sausio 24, 2010 17:50

  F1 bolidas turbūt kainuos tiek pat kiek ir kieviena mašina, t.y. 12$, nebent ateityje atpigs viskas :) Na gruodžio pradžioj iš radical gavau laišką su šiuo pasiūlymu ir jie rašė, kad galios mėnesį, tačiau jis vis dar galioja :D Radical kodas yra ypač vertingas, nes kartu dar duoda viena mašiną ir trasą, be nulaidų tokio pirkinio vertė būtų 40$. Na, o internete galima dar rasti 5$ už mėnesį pasiūlymu, tačiau ten negausit papildomo turinio

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą