Logo Background

Live For Speed — Apžvalga

 • Tema: Apžvalgos, Live For Speed | 2010/01/08 18:26 | 4 KomentaraiKomentarų – 4 Komentarai

  LFS_logo

  Live For Speed” arba geriau žinomas kaip tiesiog “LFS”, pasirodė 2003 metais “S1″ versijoje. Šis simuliatorius yra kuriamas tik trijų žmonių komandoje: Scawen Roberts, Eric Bailey ir Victor van Vlaardingen, tačiau jau yra užsitarnavęs vieno iš geriausių simuliatorių vardą. Nors ir progresyvumo greitis nėra didelis, LFS išleido antrąją dabartinę „Alpha“ testavimo dalį – „S2″, 2005 metais.

  “LFS S2″ kol kas turi 21 skirtingą automobilį. Nors ir didelė dalis jų yra neegzistuojantys, LFS tai pat gali pasiūlyti 5 egzistuojančias, oficialiai licencijuotas mašinas, tai:

  • BMW Sauber F1.06
  • Formula BMW
  • McGill University’s Formula SAE
  • Raceabout 03 concept sports car
  • Volkswagen Scirocco (dar neišleista)

  “Live For Speed” trasos taip pat yra neegzistuojančios. Iš viso yra 54 skirtingos konfigūracijos, tarp kurių yra 3 “Rallycross” žiedai.

  eRacing_LFS_XRT

  Šiose konfigūracijose galima lenktyniauti uždaromis Londono gatvėmis, kažkur Jamaikoje arba žiede netoli Kyoto, Japonijoje. Tačiau kaip jau minėta, šios konfigūracijos yra neegzistuojančios.

  “LFS” “online” rėžimas yra tiesiog puikus, kadangi simuliatorius yra kuriamas vien tik atsižvelgiant į “online” lenktynes su įvairiais žmonėmis iš viso pasaulio. Tai leidžia mėgautis žaidimu įvariose serveriuose arba galima užsiregistruoti ir sudalyvauti skirtingose lygose.

  eRacing_LFS_FZR

  Scawen Roberts neseniai paskelbė, kad komanda dirba prie naujos padangų fizikos, kuri pagerins automobilių valdymą. Be to, buvo atskleista, kad ateinančioje “S3″ versijoje, LFS turės pirmąją tikrą trasą, tai “Rockingham” žiedas, kuris yra Anglijoje.  Tai pat Žaidėjai galės mėgautis dar viena oficialiai licencijuota mašina, kokia ji bus, kol kas dar kūrėjai neatskleidžia. “LFS” bendruomenė spėlioja, kad tai bus “WTCC BMW 320i E90″, tačiau tai tik spėlionės ir apie tai “LFS” kūrėjai dar neprakalbo.

  “Live For Speed” taip pat turi ir nemokamą “Demo” versiją, kuri leidžia vairuoti 3 skirtingus automobilius, vienas iš jų yra “Formula BMW” bolidas kuris yra egzistuojantys ir licencijuotas, be šios formulės jūs galėsite vairuoti ir 2 automobilius, tai “XF GTI” ir “XR GTI”. Visus šiuos automobilius galėsite vairuoti „Blackwood“ trasoje.

  Šio simuliatoriaus “S2″ licenzija kainuoja £24 angliškus svarus, bet jei jums tai atrodo per brangu, jūs galite įsigyti senesnę – „S1“licenziją kuri kainuoja per pus mažiau – £12, bet jūs gausite mažiau nei puse automobilių ir šiek tiek daugiau nei puse trasų konfigūracijų. Visą informaciją apie „LFS“ licenzijos pirkimą rasite www.lfs.net tinklaraštyje.

  Panašūs įrašai:

  1. Live For Speed miršta?
  2. LFS – IGTC – Apžvalga
  3. LFS — iCON Touring Car Championship — Apžvalga
  4. iRacing — Apžvalga
  5. LFS – Apex Cup – Apžvalga

Reklama

Komentarų – 4
 1. #1 deivydas
  Sausio 1, 2011 20:22

  geras zaidimas

  [Atsakyti]

 2. #2 tom brady youth jersey
  Lapkričio 16, 2014 15:33

  Good Post, I am a big believer in commenting on weblogs to help the blog writers know that theya€?ve added something useful to the world wide web!

  [Atsakyti]

 • Trackback: eRacing.lt – Naujienos | eRacing.lt Trackback
 • Trackback: LFS – Baltic Cup 2011 | eRacing.lt Trackback
 • Parašykite komentarą