Logo Background

rFactor — Apžvalga

 • Tema: Apžvalgos, rFactor | 2010/01/06 18:37 | Komentuoti Komentarai

  rF_logo

  “Image space Incorporated” (ISI) išleido “rFactor” ar kitaip “rF” 2005-tųjų lapkričio mėnesį. Tuo metu jiems nebuvo jokios didelės konkurencijos, tačiau tai nesustabdė jų dirbti toliau. “rFactor” turėjo naują padangų fiziką, kompleksinę aerodinamikos fiziką ir “15 degrees of freedom” fizikos varikliuką.

  Dabar “rFactor” naudoja jau gerai visiems pažįstamą, gana populiarų “gMotor-2″ varikliuką. Šis geriausiai atmenamas iš “F1 Challenge 99-02″ simuliatoriaus, kuris debiutavo 2003 metais.

  Šiais laikais “rFactor” vis dar laikosi gana stipriai, nors ir rinkoje pasirodė tokie gigantai kaip „iRacing“. Tai yra vien tik dėl lojalios bendruomenės, kuri vis dar kuria modifikacijas šiam simuliatoriui. Tai ir yra viena iš svarbesnių priežasčių, kodėl “rFactor” vis dar toks populiarus.

  rFactor_1

  Modifikacijos atidaro jums duris į platesnį pasaulį ir leidžia pasirinkti, kokį automobilį ir iš kokios eros norima vairuoti. Ar tai būtų “79 Formula 1″ bolidas legendinėje “Monza” trasoje Italijoje ar greitieji “Le Mans” prototipai prestižinėje “Le Mans” 24h trasoje Prancūzijoje. Kelias visiškai atviras ir tuo jūs galite tuo mėgautis.

  Tokie puslapiai, kaip “rFactor Central” ar “SimRaceway” turi milžinišką modifikacijų pasirinkimą. Tereikia užsiregistruoti ir galima pradėti siųsti savo norimą modifikaciją. Tačiau kai kurios modifikacijos gali būti nuviliančios. Negalima pamiršti, kad jos dažniausiai būna sukurtos neprofesionaliai , todėl negalima tikėtis, kad visos mašinos ar trasos bus aukšto lygio.

  “rFactor”" taip pat turi “online” rėžimą. Su juo gana sunku prisijungti prie serverio, todėl, kad visi jie naudoja vis kitą modifikaciją. Taigi, “rFactor” geriau žinomas kaip „League“ (Lygų/Čempionatų)  simuliatorius. Vieną populiariausių “rFactor” lietuviškų čempionatų galima surasti lrc.lt bendruomenės puslapyje.

  rFactor_2

  “ISI” atskleidė, kad dirba prie “rFactor 2″, jie naudos visiškai naują varikliuką, kuris atvers duris tokiems aspektams, kaip oro sąlygos ir lenktynes naktyje. Tai pat bus pagerinta fizika ir bus suteiktos didesnės galimybės modifikacijų bendruomenei. Kol kas “rFactor 2″ datos dar nežinome.

  “rFactor” apskritai yra puikus simuliatorius. kaip jau minėjome, viena iš to priežasčių tai, kad simuliatorius yra „open source“, tai leidžia bendruomenei sukurti savo modifikacijas (trasas, mašinas). Tai puiki idėja, kuri sugeba išlaikyti šį simuliatorių populiarų net po 5 metų egzistavimo.

  “rFactor” licenzija kainuoja £25 angliškus svarus. Prieš pirkdami “rFactor” licenziją galite išbandyti demo versiją, jums tereikės parsiųsti “v1255 Full Install” versiją, kurią rasite čia. Parsisiuntę rasite du automobilius ir dvi trasas, bet galėsite įsirašyti įvairių modifikacijų. Demo versija galėsite naudotis lygiai 60 minučių. Visą informaciją apie licenzijos pirkimą ar demo versiją, rasite www.rfactor.net.

  Panašūs įrašai:

  1. rFactor Pro – Apžvalga
  2. rFactor – RFT 2010 modo apžvalga
  3. rFactor F1 1990-1999
  4. Live For Speed — Apžvalga
  5. Lietuvos rFactor turnyrų apžvalga

Reklama

Parašykite komentarą