Logo Background

K. Gasiūnas tapo OWRL 20 sezono čempionu

• Tema: Live For Speed | 2012/05/07 00:22 | 2 KomentaraiKomentarų – 2  Komentarai

Gegužės 5 dieną, Genuine Racing komandos narys lietuvis Klaidas Gasiūnas įsirašė į pasaulio simracing’o istoriją – jis tapo pirmuoju lietuviu, nugalėjusiu prestižiniame Live For Speed “open-wheel” bolidų čempionate – OWRL (Open Wheel Racing League). Savo ruožtu, jis iškovojo ir savo pirmąjį čempionato trofėjų per savo simracing’o karjerą.

3 “pole” pozicijas pelnęs, 4 kart nugalėjęs, 2 kart antras ir 3 kart trečias lenktynėse finišavęs lietuvis, nors ir praleidęs pirmąjį etapą, 72 taškų persvara asmeninėje įskaitoje aplenkė italą Max Norris ir nugalėjo jubiliejiniame, 20 OWRL sezone, kuriame buvo varžomasi su FOX ir FO8 bolidais. Klaidas nutraukė suomio Jarno Lehikoinen’o iš My3id Gaming erą šiame čempionate – pastarasis čempionu buvo tapęs triskart iš eilės.