Logo Background

Kai Lada grįžta į trasą…

 • Tema: Apžvalgos | 2011/03/16 16:52 | 3 KomentaraiKomentarų – 3 Komentarai

  Kodėl pasirinkau aprašyti šį turnyrą? Todėl, nes tai vienintėlis turnyras, sugebėjęs pakovoti su didžiausiais lietuvos rFactor turnyrais dalyvių skaičiumi. Turnyras buvo tikra sensacija ir iki pirmojo etapo užsiregistravo 25 dalyviai. Tuo tarpu į lenktynes atėjo 19 azarto ir kovos ištroškusių dalyvių. Daugelis jų – patyręs kartingistai. Dar nepraėjus nė kelioms dienoms po pirmųjų lenktynių užsiregistravusiųjų skaičius perkopė 30 (!) ir neketino stoti. Atrodė, Lados turės gerą ateitį. Tačiau, viskas, kad yra gera, ilgai nesitęsia. Vos po pirmų dienų turnyras buvo uždarytas. Tačiau liaudis jo norėjo ir trenkė kumščiu į stalą. Trankė tol, kol atsirado trys Ladų gelbėtojai, kurie išdrįso priimti Lada į turnyrą, kuris atgimė naujame tinklapyje su nauju pavadinimu. Šiokie tokie taisyklių pakitimai visgi įvyko: Lada 21074 buvo iškeista į 2101 “žigulį”, o taip pat buvo įvesta komandinė įskaita. Tiesa, buvo nepasitenkinimo iš dalyvių, dėl naujosios Lados valdymo. Tačiau valdžia parodžiusi savo galią privertė visus pereiti prie “pirmuko”.

  Praėjus savaitei nuo Lados grįžimo, užregistruotos 8 komandos – dvi vietos komandoms yra vis dar laisvos, o jų vieta garažuose – švari ir paruošta pilotams bei pačioms komandoms. Užimta 17 vietų komandose iš 30 galimų.

  Komandoms suteikta puiki proga parodyti savo raštingumą ir kūrybingumą – forume kiekvienai komandai padaryta skiltis, kurioje ji gali rašyti viską, ką nori (nuo sutarčių su dalyviais komandoje iki rezultatų ar net to, kaip ilsisi komanda).

  Taigi norėčiau paskatinti sudalyvauti ir taip padėkoti Ladai, kuri vežiojo mus, mūsų tėvus, senelius, prosenelius ir atgyveno ilgai ir prasmingai. Automobilis turi būti pagerbtas, o koks geresnis pagerbimo būdas, negu automobilio greičio parodymas? :)

  Pagarbiai, sim.ipp.lt

  Panašūs įrašai:

  1. LADA CUP: #1 Lithuania GP
  2. Lietuvos rFactor turnyrų apžvalga

Reklama

Komentarų – 3
 1. #1 Erikas
  Kovo 17, 2011 16:43

  Užsukit tikrai smagus turnyras :)

  [Atsakyti]

 2. #2 E
  Kovo 18, 2011 01:24

  As cia vis skaitau, staikau.. ir niekad nepameginu jusu tu sim onlaine. Graziai aprasot, domites, grazu ziuret.

  [Atsakyti]

 3. #3 Boruziuks Naujokas
  Kovo 29, 2011 21:06

  Sveiki norecisu paklausti cia per LFS ir ar cia reikia lienzijos? Galite i pasta parasyti? Dekui

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą