Logo Background

LFS – Kyoto 250 – Apžvalga

 • Tema: Apžvalgos, Live For Speed | 2010/03/16 17:52 | 3 KomentaraiKomentarų – 3 Komentarai

  Kyoto 250

  Kyoto 250 yra dar vienas “New Dimension Racing” (toliau NDR) komandos organizuojamas LFS renginys-lenktynės. Tačiau šios lenktynės yra kiek neįprastos, nes jos vyksta Kyoto trasoje, t.y. ovale, kuris yra ypač pamėgtas už atlanto (JAV).

  Skaičius 250 pavadinime, reiškia atstumą myliomis, kurį reikės įveikti lenktynininkams, lenktynių metu. Kadangi Kyoto ovalo ilgis yra apie 1.8 mylios (beveik 3km), tai lenktynininkams reikės įveikti maždaug 135 ratus. Lenktynių automobiliu buvo pasirinktas galiniais ratais varomas XRT (XR GT Turbo), kuris iš visų LFS automobilių yra labiausiai panašus į tikrą NASCAR automobilį.

  NDR bandė kaip įmanoma tiksliau atkartoti NASCAR lenktynių procedūras ir šias lenktynes padaryti kuo panašesnes į NASCAR. Kaip žinia, NDR visad siekė lenktynių kokybės, todėl ir šis kartas ne išimtis. Kad atrinkti tik geriausius iš geriausių, buvo nuspręsta, kad norint patekti į šias lenktynes, kiekvienas vairuotojas turi ne tik, užsiregistruoti atitinkamoje vietoje, tačiau ir įkelti savo rato pakartojimą, kuriame jis įveikia Kyoto ovalą per mažiau nei 103.5% laiko nuo pasaulio rekordo. Tačiau to dar negana, vairuotojui reikia “Online” režime būt pravažiavus daugiau nei 175 ratą šioje kombinacijoje bei sudalyvauti bent dvejose iš 14 praktikos sesijų.

  Kadangi vairuotojų norinčių dalyvauti šiose, jau 3 metus rengiamose lenktynėse, skaičius buvo itin didelis, iš jų buvo atrinkti tik patys geriausi. Tarp jų netgi 2 lietuviai, t.y. Modestas Runas, atstovaujantis “Deadline Racing” komandą bei Laurynas Matonis, vairuosiantis “Tiger express motorsports” automobilį. Jie, bei kiti likę vairuotojai, šį sekmadienį dalyvavo kvalifikaciniuose važiavimuose. Po jų paaiškėjo, kad Laurynas Matonis startuos iš 6 eilės, o Modestas Runas iš 7 eilės.

  Lenktynės vyks š.m. Kovo 20d. t.y. šeštadienį, 18val. Lietuvos laiku. NDR jau yra pasižymėjusi renginių ir lygų organizavime, todėl šįkart tai įrodė vėl. Lenktynės bus ne tik transliuojamos jau įprastu visiems būdu, bet, kad jos neprailgtų, NDR sugalvojo lenktynių eigoje supažindinti tai su vieno, tai su kito vairuotojo gyvenimo istorija ar įdomiais faktais. Telieka tik palinkėti sėkmės mūsų tautiečiams!

  Panašūs įrašai:

  1. LFS – IGTC – Apžvalga
  2. LFS – Kyoto 500
  3. LFS – Baltic Cup 2010 – Apžvalga
  4. LFS — iCON Touring Car Championship — Apžvalga
  5. iRacing — Apžvalga

Reklama

Komentarų – 3
 1. #1 Ernestas
  Kovo 17, 2010 15:26

  oho kaip cia viskas rimta

  [Atsakyti]

 2. #2 Laurynas
  Kovo 19, 2010 20:13

  Vou, šaunuolis Aidai, tikrai geras pristatymas, na o apie lenktynes, tikiuosi mums seksis, na o kaip seksis pamatysit per multiBC, taigi gero reginio jums, o mes su Modestu pasistengsim išgyventi ten :D

  [Atsakyti]

 3. #3 MuderGO
  Kovo 20, 2010 14:55

  Kyoto 250 bus transliuojamas per multiBC – http://www.multibc.de/Streamstarter/

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą