Logo Background

LADA CUP: #1 Lithuania GP

 • Tema: rFactor | 2010/12/31 11:51 | 5 KomentaraiKomentarų – 5 Komentarai

  F-1.Wu.LT turnyras surengė pirmąjį LADA CUP etapą. Kurį mes ir norėtume apžvelgti.

  Šių metų Gruodžio 29 dieną įvyko pirmasis LADA CUP etapas Omnitel 1000km trasoje, kuris buvo pavadintas Lietuvos GP. Į trasą išriedėjo 18 Lietuvos “SimRacerių” pilotuojamų “žigulių”.

  Kvalifikacijoje užtikrintai nugalėjo Valento Tylos pilotuojama LADA, savo artimiausią varžovą Aldą Eglyną aplenkęs net 0.6 s. Trečiąją poziciją užėmė Tomas Aniūnas. Ketvirtas – Ainius Matjošaitis ir penktas – Arnoldas Aukštikalnis.
  Kvalifikacijoje varžėsi tik 14 sportininkų, kiti 4 nusprendė patausoti savo jėgas ir savo įgūdžius parodyti lenktynėse.

  Lenktynėse įtemptai kovojo visi varžovai. Įtempta kova vyko tarp 1-2 vietos, t.y. tarp Tomo ir Valento, kuri baigėsi pastarojo naudai. Ne vienas patyrė nusivylimų, tokių kaip trenkimasis į “S” formos posūkių užtvaras ir tolimesnis automobilio nevaldymas, vertimasis ir pan.
  Pirmasis lenktynių finišą pasiekė 17 ratų įveikęs Valentas Tyla, antrasis Tomas Aniūnas, o trečiąją vietą užėmė Paulius Paškevičius.

  Lenktynėse greičiausią ratą įveikė Tomas Aniūnas, apvažiavęs ratą per 1:32.114.

  Sekantis LADA CUP čempionato etapas vyks Portugalijoje, Vasco Sameiro trasoje.

  Daugiau informacijos galite rasti čia.

  Panašūs įrašai:

  1. Kai Lada grįžta į trasą…
  2. LFS — iCON Touring Car Championship — Apžvalga

Reklama

Komentarų – 5
 1. #1 iVodafone
  Gruodžio 31, 2010 12:00

  Linksmos lenktynės!! :)

  [Atsakyti]

 2. #2 Arnoldexx
  Gruodžio 31, 2010 18:05

  Tikrai linksmos buvo :D

  [Atsakyti]

 3. #3 deivydas
  Sausio 1, 2011 20:24

  geras

  [Atsakyti]

 4. #4 Matas
  Birželio 12, 2011 22:51

  Sveiki, turiu viena klausima. Kodel ant lada modo man feedbackas (vairas DFGT) veike priesingai, vairas sukasi atgal ne i slidomo puse, o sukant i posuki ir ji paleidus susisuka i posukio puse visas ir stovi negrizta atgal. Gal galit pasakyk kame problema? Yra ir kitu modu ant kuriu taip darosi, o ant kitu viskas gerai. Uzknisa neimanoma valdyt lados :(

  [Atsakyti]

  Marius

  Matas, greičiausiai naudoji RealFeel pluginą, o jį reikia kas kart konfigūruoti kiekvienam modui (būna kad ir kiekvieno modo mašinai individualiai).
  http://rfactorcentral.com/controller/realfeel.cfm čia rasi skaičiukus, kuriuos reikia įvest į rFactor pagrindinėj papkėj esantį RealFeelPlugin.ini esantį failiuką. Jei tokių duomenų nėra, o vairas sukiojas į priešingą pusę, tuomet prie “MaxForceAtSteeringRack” eilutės esančio skaičius, padėk minusą (pvz default 1500, tai padaryk -1500).

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą