Logo Background

LFS – Baltic Cup 2010 – 6 etapas

 • Tema: Live For Speed | 2010/04/15 23:04 | Komentuoti Komentarai

  Pagaliau įvyko 6-asis “Baltic Cup” etapas. Kuriame lenktynininkai varžėsi ypač greitoje kombinacijoje. XRR automobilis tarptautinėje “Westhill” trasoje, kurioje vidutinis greitis siekia net apie 220km/h.

  Kvalifikacijos rezultatai, tiesą sakant, yra stebinantys, nes paaiškėjo, kad daugelis vairuotojų nė nesitreniravo šiam etapui, o tokioje sunkioje kombinacijoje sugebėjo apvažiuoti ratą tik viena sekunde lėčiau, nei pasaulio rekordas. Lietuvių kvalifikacijoje nedalyvavo Karolis Kliaudaitis, todėl pirmą vietą užėmė naujokas Domas Raižys. Likusius kvalifikacijos rezultatus galite pamatyti čia.

  Visos lenktynės vyko gana sklandžiai, be jokių didesnių incidentų. Tai yra labai nuostabu, nes tokioje greitoje trasoje, papuolus į, priešais esančio vairuotojo, “oro maišą”, automobilis iškarto praranda prispaudžiamąją jėgą ir dažniausiai lekia už trasos ribų. Labai gaila, kad Karolis Kliaudaitis, startavęs iš pačio galo, nesugebėjo parodyti visų savo galimybių, nes jis vis turėjo lenkti lėtesnius varžovus, kas atėmė daug laiko. Deja, nei vienas lietuvis nefinišavo prizinėje vietoje, o lenktynininkų užimtas vietas galite pamatyti čia. Tačiau atminkite, kad tai nėra galutiniai rezultatai, nes vairuotojai gali gauti baudos sekundžių už vienokius ar kitokius taisyklių pažeidimus.

  Panašūs įrašai:

  1. LFS – Baltic Cup 2010 – 3 etapas
  2. LFS – Baltic Cup 2010 – 5 etapas
  3. LFS – Baltic Cup 2010 – 2 etapas
  4. LFS – Baltic Cup 2010 – 4 etapas
  5. LFS – Baltic Cup 2010 – 1 etapas

Reklama

Parašykite komentarą