Logo Background

LFS gidas

 • LFS

  Daugelis jūsų turbūt esate bandę žaisti LFS, tačiau kai kuriems to padaryti nepavyko vien tik dėl to, kad nesugebėjo jo paleisti ar prisijungti prie serverio. Šiame gide mes pabandysime jums išaiškinti viską: nuo LFS kliento atsisiuntimo į jūsų kompiuterį, iki lenktynių serveryje.

  Pirmasis žingsnis – registracija

  Visų pirma, kad pradėtumėte žaisti LFS, jums reikia susikurti sąskaitą LFS.net svetainėje. Tai galite padaryti paspaudę ant šios nuorodos. Jeigu turite problemų su anglų kalba, “Choose language” langelyje galite pasirinkti Lietuvių kalbą. Užpildę visus reikiamus langelius ir atlikę antrąjį registracijos žingsnį, t.y. el. pašto adreso patikrinimą, jūs jau turėsite LFS.net Demo sąskaitą, su kuria galėsite žaisti LFS internete. Primename, kad su demo sąskaita, jūs galėsite rinktis tik iš 3 automobilių ir 1 trasos su keliomis konfigūracijomis, kad gautumėte visą LFS turinį, reikia įsigyti S2 licenciją, tai galite padaryti čia.

  Antrasis žingsnis – atsisiuntimas ir įdiegimas

  Antrasis žingsnis būtų LFS kliento atsisiuntimas į jūsų kompiuterį bei jo įrašymas, tai galite padaryti paspaudę ant šios nuorodos, bei išsaugoję šią bylą jūsų kompiuteryje. Failo siuntimo trukmė priklausys nuo jūsų interneto ryšio spartos, tačiau tai neturėtų trukti labai ilgai, nes byla užima tik apie 135MB. Sunkumų įdiegiant klientą į jūsų kompiuterį neturėtų kilti, nes įdiegimo programa niekuo nesiskiria nuo kitų.

  Trečiasis žingsnis – nustatymas

  Pirmą kart paleidus LFS klientą, jus pasitiks malonus konfigūracijos gidas, kuriame galėsite nustatyti daugumą reikiamų nustatymų, įskaitant ir kalbą. Pirmajame lange jūs galite įrašyti žaidėjo vardą, kurį matys visi kiti žaidėjai (jis neturi būti toks pats, kokį pasirinkote, registruodami lfs.net sąskaitą), žaidžiant tinkle, kitus nustatymus pasirinkite savo nuožiūra. Einant tolyn per gido langus, jus supažindins su automobilių meniu ir t.t., kol pagaliau prieisite valdymo nustatymus. Jeigu neturite vairo, pasirinkite “pelė / klaviatūra”. Nustatinėjant valdymo pele nustatymus, patartina nustatyti juos taip, kad akceleratorius, bei stabdžiai būtų nustatyti ant klaviatūros mygtukų, o pavarų perjunginėjimas, ant pelės klavišų. Jeigu jūs turite vairą, tada jums reikės pasirinkti “vairas / valdiklis” punktą ir viską nustatyti kaip jums patogiau.

  Pagaliau jūs baigėte nustatymo gidą ir patekote į pagrindinį meniu. Sekantis dalykas, kurį jums reikėtų atlikti, yra atrakinti LFS. Tai galite padaryti paspaudę “Atrakinti Live For Speed” mygtuką ir ten suvedę jūsų lfs.net sąskaitos duomenis.

  Ketvirtasis žingsnis – prisijungimas ir lenktynės

  Pagaliau galime pereiti prie lenktynių. Jeigu jūs esate visiškai naujas lenktynių srityje, tada jums patariama yra praeiti siūlomas pamokas. Tai galite padaryti paspaudę “Pamokos” punktą, kuris yra pagrindiniame meniu. Toliau jau galime užsiimti tikromis lenktynėmis, iš pradžių patariame pasitreniruoti vieno žaidėjo režime, kad susipažintumėte su trasa ir su valdymu. Jeigu tai jau padarėte, ar trasą jau žinote, galite eiti ir žaisti tinkle. Serverių sąrašas gali pasirodyti jums kiek sudėtingas, todėl pasistengsime tai jums išaiškinti. Pirmi 3 stulpeliai gali nesukelti sunkumų, na, o 4-ame matote galimų automobilių serveryje lentelę. Kadangi esate demo vartotojas, tai galite rinktis tik tarp 3 automobilių: XFG,XRG – įprastų keliais važinėjančių automobilių ir FBM – Formulės BMW. Sekantis stulpelis rodo automobilių esančių trasoje skaičių iš galimų, o dar kitas stulpelis rodo serverio nustatymus:
  VOT – serveryje galimas balsavimas, dėl žaidėjų išspyrimo ar uždraudimo serveryje
  SEL – žaidėjams leidžiama pasirinkti trasą
  QLY – galima kvalifikacija
  MID – galima prisijungti į trasą vidury lenktynių
  PIT – privalomas sustojimas boksuose
  RST – leidžiamas mašinos atstatymas
  FCV – negalimas kitoks vaizdas, nei iš automobilio vidaus
  CRU – “cruise” serveris (žaidėjai ne lenktyniauja, o važinėja, už nuvažiuotą atstumą gauna virtualių pinigų, už juos perka automobilius ir t.t.)

  Išsirinkę bei prisijungę į serverį, iš karto nueikite į garažą (spausdami “Shift+P arba “Esc” ir ten pasirinkdami Garažas), kuriame galėsite nustatyti automobilį. Kadangi esate naujokas, tai tie nustatymai jums turbūt nelabai turi prasmės, todėl yra patariama atsisiųsti jau paruoštų, jų galite gauti setupgrid.net tinklalapyje. Atsiųstą failą tereikia atidaryti ir jis automatiškai atsiras, automobilių nustatymo lango viršutiniame dešiniajame kampe.

  Na ir pagaliau jūs esate pasiruošę lenktyniauti, prisijunkite į trasą (“Shift+J”) ir palaukite, kol lenktynės prasidės. Sekmės!

  Kopijuoti ar naudoti šį gidą be autorių sutikimo negalima!

Reklama

1 komentaras
 1. #1 luka
  Kovo 31, 2014 17:11

  o koks lfs slaptikAS YRA???

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą