Logo Background

LFS – IGTC – 1 etapas

 • Tema: Live For Speed | 2010/03/28 20:49 | 2 KomentaraiKomentarų – 2 Komentarai

  igtc1

  Pirmasis IGTC turnyro etapas pasibaigė.  Jis vyko LFS “Blackwood GP” trasoje. 20 valandą Lietuvos laiku į pirmąją šių metų IGTC kvalifikaciją susirinko visos, 29 komandos. Po 30 minučių įnirtingos kovos, pirmąją starto vietą iškovojo “3id” komanda, kurią kvalifikacijoje atstovavo H.Luis. Pilnus kvalifikacijos rezultatus galite pamatyti čia.

  Po neilgos pertraukos tarp kvalifikacijos ir lenktynių, atėjo laikas 4-urių valandų lenktynių startui. Visos 29 komandos buvo pasiruošusios pasirodyti kuo geriau.
  Lenktynių startas vyko iš eigos ir po 2 ratų paskui saugos automobilį, lenktynininkams buvo leista pradėti kovą. Už 3id komandos vairo sėdo Karolis Kliaudaitis, pirmaisiais lenktynių ratais, visoje trasoje vyko įnirtinga kova, priekyje Karolis turėjo kovoti su “SonicRealms” komanda ir kitomis komandomis, kurios tikrai nenorėjo nusileisti. Antroji komanda, “SimRacing Lithuania Team” , kurioje lenktyniavo lietuvis Eimantas Kasperiūnas, sugebėjo pakilti keliomis pozicijomis ir buvo įsitvirtinusi TOP 20. Ilgai laukti nereikėjo ir jau 9-jame rate, pirmą kartą į trasą, išriedėjo saugos automobilis. Pirmoji komanda, kuri pasitraukė iš lenktynių buvo “InSeRT GT” su XRR automobiliu, jie pasitraukė iš lenktynių, nes vienas iš komandos vairuotojų pasirinko klaidingą trajektoriją ir apvirto.  Po 3-jų ratų saugos automobilis pasitraukė iš trasos ir vėliau viskas klostėsi gan ramiai, be didesnių incidentų. 51 ir 55 ratų tarpe, dauguma komandų atliko savo sustojimus boksuose. Po pirmosios valandos Karolis Kliaudaitis su “3id” komanda tęsė sėkmingą pasirodymą ir Karolis nusprendė važiuoti 2-ą valandą iš eilės, na, o “SimRacing Lithuania” komandoje Eimantas Kasperiūnas pradėjo savo važiavimą. Didžioji lenktynių dalis vyko tvarkingai ir be didesnių nesklandumų, tik dideliam “3id” komandos nusivylimui, prieš paskutiniosios valandos pabaigą, Karolio Kliaudaičio komandos draugas, Hugo Luis, prarado ryšį su serveriu ir tai jiems kainavo 1 ratą, kas sutrukdė sėkmingai pabaigti varžybas.

  Pateikiame lietuvių dalyvavusių šiose lenktynėse įspūdžius:

  Karolis Kliaudaitis (3id Gaming):
  Lenktynėms beveik nesiruošiau, t.y. nepadariau nei vieno bandomojo važiavimo, “stint’o” su lenktynėms paruoštu automobiliu, nes visiškai neturėjau laiko. Teko važiuoti su Hugo, nes kažkodėl niekas kitas negalėjo. Startavau aš, nes paskui turėjau išvykti. Startas pavyko gerai, bet vėliau mane aplenkė Rudy van Buren iš “SonicRealms” komandos, bet palaikiau ne didelį atstumą, neatitrūkdamas nuo jo, didinau tempą, važiavau stabiliai ir sekėsi labai gerai, nepasant, kad važiavau be treniruočių. Kaip ir tikėjausi, perdavus automobilį Hugo, šis vairavo už mane greičiau, bet lenktynių gale ištiko didelė nesėkmė. Padaryta klaida, sudaužyta mašina ir likus 1 minutei iki lenktynių galo prarastas ryšys su serveriu. Visiškai nepasisekusi pabaiga.

  Eimantas Kasperiūnas (SimRacing Lithuania Team):
  Lenktynės buvo pakankamai įdomios, po starto pavyko iškovoti porą pozicijų. Lenktynės buvo pakankamai geros ir stabilios, padarėme tik keletą klaidų, tačiau viena iš jų kainavo mums 1 ratą. Esame patenkinti 19 vieta ir stengsimės parodyti dar geresnį rezultatą kitose lenktynėse.

  resul4

  Panašūs įrašai:

  1. LFS – IGTC – 2 etapas
  2. LFS – Baltic Cup 2010 – 3 etapas
  3. LFS – Baltic Cup 2010 – 4 etapas
  4. LFS – IGTC – Apžvalga
  5. LFS – Baltic Cup 2010 – 6 etapas

Reklama

Komentarų – 2
 1. #1 Dowis
  Kovo 31, 2010 21:47

  Skaitykim, kad 3id Gaming komandai realiose lenktynėse būtų sugedęs variklis :)

  [Atsakyti]

 2. #2 Eimantas
  Kovo 31, 2010 22:20

  Manau jie dar atsigriebs!

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą