Logo Background

LRC – Sezonas baigtas

 • Tema: rFactor | 2010/05/06 14:53 | 1 Komentaras1 komentaras Komentarai

  lrc_sez_pab

  LRC.lt pilotai gana vangokai užbaigė jau šeštąjį turnyro sezoną. Paskutinysis etapas buvo surengtas Kanadoje – “Gilles Villeneuve” trasoje, pergalingą dublį šioje nuostatabioje trasoje šventė McLaren ekipa su N.Dumčiumi ir A.Minevičiumi.

  Paskutinės lenktynės vyko, kaip ir minėta, Kanados trasoje. Kaip dažnai nutinka, į paskutinį etapą susirinko kuklus dalyvių skaičius, bet kovos dėl pozicijų netrūko.

  Savaitgalį kaip visada pradėjome kvalifikacijos pirmąją dalimi. Dėl greičiausio laiko susigrūmė V.Kuprys ir N.Dumčius. Kiti du Ferrari ir Mclaren komandų pilotai, buvo šiek tiek lėtesni ir kovojo dėl 3 vietos. Kaip matėme sezone, Vygiui tokio tipo trasos labai prie širdies, tad jam pavyko nuvažiuoti greičiausia ratą kvalifikacijos pirmoje dalyje, toliau sekė N.Dumčius, A.Minevičius ir M.Klumbis.

  Antroje kvalifikacijos dalyje dėl aukščiausių vietų kovėsi tie patys pilotai, ne daug nuo jų atsiliko ir P.Pakrosnis. pole poziciją nuvažiavęs labai gerą ratą iškovojo N.Dumčius, už jo liko V.Kuprys, bet jis gavo startuoti iš rikiuotės uodegos dėl turimos baudos, 3 liko M.Klumbis, o 4 A.Minevičius. Lengviausiu bolidu kvalifikavosi A.Zamžickas ir užėmė 6 vietą, pilotas taip pat turėjo mažiausius sparnų atakos kampus, o tiesiojoje vystė net 325km/h greitį, varžovai spekuliavo ar Aurimui atlaikys stabdžiai, dėl labai ilgo stabdymo kelio ir vienos iš labiausiai stabdžiams negailestingos trasos.

  Starto įvyko sklandžiai, o M.Klumbis labai atkakliai kovojo pirmus posūkius su N.Dumčiumi ir sugebėjo išsiveržti į lyderio poziciją, bet jos ilgai išlaikyti nesugebėjo, jau po poros ratų Nerijus buvo priekyje, o Mindaugas toliau darė smulkias klaidas, tuo pasinaudojo ir kitas Mclaren pilotas,A.Minevičius, ir šoktelėjo į antrą poziciją. V.Kuprys nors ir startavo rikiuotės gale, bet po keletos ratų jau buvo už M.Klumbio nugaros, tada įvyko keistas nesusipratimas, Mindaugas norėdamas praleisti greitesnį komandos draugą į priekį tai darė neteisingai, per anksti atleido akseleratorių, o to nesitikėjęs Vygis trinktelėjo savo komandos draugui, laimei didelių nuostolių išvengti pavyko ir pilotai važiavo toliau. Arši kova virė ir rikiuotės viduryje, visus kankino A.Zamžickas su labai dideliu maksimaliu greičiu, tarpusavyje stipriai kovojo ir Renault pilotai jiem neleido nuobodžiauti ir D.malinausko Williams’as. Tiesa kovodami neretai pilotai apsistumdydavo, bet didelių nuostolių išvengti pavykdavo. Vienas geresnių lenktynių turėjo M.Gudaitis, kuris laikėsi toliau nuo visų įmanomų nemalonumų ir pasinaudojęs kitų kovomis saugiai važiavo už Mclaren ir Ferrari pilotų, bei finišavo puikioje 4 vietoje, nes V.Kuprys, dėl patirtos kraupios avarijos negalėjo pasiekti finišo. Nors trasa viena iš reikliausių stabdžiams, jie sugedo tik vienam pilotui, A.Zamžickui, kuris dėl savo gedimo dar turėjo atlaikyti ir J.Gulbino smūgį. Mclren pilotai iškovojo savo komandai puikų dublį, tikriausiai lengviau nei patys tikėjosi, 3 liko M.Klumbis, 4 puikioje pozicijoje Finišavo M.Gudaitis, 5-6 vietas okupavo Renault komandos pilotai, M.Riauka ir J.Gulbinas, 7 liko A.Zamžickas kuris sugebėjo atvairuoti savo netvarkingą bolidą iki finišo, o paskutinį taškelį pasiglemžė D.Malinauskas, kuris visą savaitgalį turėjo bolido elektronikos problemų, blogai veikė tiek vairo mechanizmas tiek pedalai.

  Oficialią pilotų, bei konstruktorių įskaitas rasite LRC.LT tinklapyje.

  Panašūs įrašai:

  1. LRC – Italijos GP
  2. LRC – Japonijos GP
  3. LRC – Singapūro GP
  4. LRC – Bahraino GP
  5. Interviu su Mindaugu Klumbiu

Reklama

1 komentaras
 1. #1 Tomas (DD)
  Gegužės 9, 2010 01:31

  Puiki apzvalga. Sveikinimai LRC bendruomenei su dar vienu puikiu sezonu.

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą