Logo Background

PiBoSo Simuliatoriai

 • Tema: Apžvalgos, Kiti žaidimai | 2010/06/01 03:24 | 2 KomentaraiKomentarų – 2 Komentarai

  piboso

  ‘PiBoSo’ nors nedidelė grupė, dirba prie kelių simuliatorių vienu metu. Pateikiame trumpą apžvalgą.

  GP Bikes
  Pirmasis ‘tikras’ motociklų simuliatorius. ‘GP Bikes’ pasižymi puikia fizika ir nebloga grafika. Simuliatorius vis dar kuriamas, tačiau yra dažnai atnaujinimas ir patobulintas. Demo versijoje rasite 1 motociklą kartu su Lime Rock trasa. Nusipirkus licenciją, kurios kaina 25 eurai, galėsite mėgautis trimis skirtingais motociklais ir priedo Laguna Seca trasa.
  Dabartinė simuliatoriaus versija yra ‘Alpha 7′. Aštuntasis atnaujinimas jau ne už kalnų.

  Siųstis GP Bikes.

  World Racing Series

  WRS naudoja ‘GP Bikes’ varikliuką, kaip pagrinda, todėl didelių skirtumų tarp šių dviejų simuliatorių nematysite. World Racing Series tiesiog pakeičia motociklus mašinomis. Verta pridurti, kad ‘PiBoSo’ neseniai pradėjo dirbti prie šio projekto, todėl fizika tikrai atsilieka nuo didesnių lenktynių simuliatorių.  Demo versijoje rasite Lime Rock trasą ir vieną bolidą. Nusipirkus licenciją kuri taip pat kainuoja 25 eurus galėsite mėgautis viena kėbuline mašina ir taipogi Laguna Seca trasa.

  Siųstis World Racing Series

  Kart Racing Pro

  Neseniai atskleistas trečiasis ‘PiBoSo’ komandos projektas. ‘KRP’ bandys atkurti taip Lietuviškai vadinamas ‘kartų’ lenktynes. ‘PiBoSo’ taip pat išleido pirmuosius 2 video vaizdus ir sprendžiant iš jų,  simuliatorius tikrai atrodo puikiai.  Lauksime daugiau naujienų!

  Panašūs įrašai:

  1. Live For Speed — Apžvalga
  2. rFactor — Apžvalga
  3. iRacing — Apžvalga
  4. iRacing – Naujo turinio pristatymas
  5. rFactor – anonsuota “WSbR” modifikacija

Reklama

Komentarų – 2
 1. #1 Aidas
  Birželio 1, 2010 12:10

  Išbandžiau WRS ir įspūdis neblogas, aišku dar yra kur padirbėti, tačiau yra tikrai dėmesio vertų dalykų, grafika taip pat neprasta yra net atvaizduojamas purvas ant ratų. Be neblogos fizikos ir grafikos, patiko rankų gestai, t.y. galima rodyti gestus rankomis, tarkime, kai laimi ar iš pasipiktinimo :)

  [Atsakyti]

 2. #2 Andrius
  Birželio 2, 2010 17:38

  labai laukiu kart racer pro pasirodymo,nes turiu g25 ir esu kartingistas :D tai labai idomu isbandyt bus

  [Atsakyti]

Parašykite komentarą