Logo Background

Virtualių lenktynių projekto pristatymas

 • Tema: rFactor | 2013/08/11 21:35 | Komentuoti Komentarai

  Nuo paskutiniojo įrašo šiame tinklalapyje praėjo daugiau nei metai. Šiokį tokį tinklalapio atgaivinimą pradėsime nuo rFactor turnyro, gyvuojančio jau daugiau nei du metus, pristatymo.

  Turbūt daugelis šio tinklalapio lankytojų esate žaidę rFactor. Jūsų šis žaidimas “neužkabino”? O, galbūt, nepabandėte lenktynių internetu, nes Jums to niekas nepasiūlė? Šis tekstas būtent tam ir skirtas – pritraukti žmones į virtualias lenktynes.

  Pristatymą reikėtų pradėti nuo pačio rFactor. Žaidimas buvo išleistas 2005 metais, lapkričio mėnesį. Netrukus žaidimui pasirodė nemažai modifikacijų – pradedant F1, baigiant WRC. Dauguma virtualaus sporto mėgėjų iš seno bei striginėjimais serveryje pasižymėjusio F1C „persėdo“ į rFactor bolidus.

  Nuo to laiko, kai buvo išleistas šis žaidimas, praėjo beveik aštuoneri metai. Tačiau.. Dauguma F-1 prijaučiančių žmonių, tiksliau – virtualių lenktynių mėgėjų, renkasi šį žaidimą bei jo modifikacijas, o ne Codemasters kurtus ir puikią grafiką turinčius kūrinius. Pagrindiniai rFactor žaidimo privalumai yra lanksti sistema, lengvai prieinami serveriai, didelis trasų bei modifikacijų kiekis. Taigi, galime drąsiai teigti: kas nori palenktyniauti – renkasi rFactor. Na, o kas paspoksoti į gražius bolidus – F1 Codemasters serijos žaidimus.

  Mane patį, turnyro “F1Taurė” savininką, prieš keletą metų įtraukė ši SimRacing’o “manija”. Ir buvo visko, ypač – aibė nepasisekusių projektų. Bet aš niekada nesustojau, jaučiau savyje norą sukurti projektą, kuriuo galėčiau mėgautis. Pinigai tokiame amžiuje niekada nebuvo mano pagrindinis tikslas, tad ir šiuo atveju – iš tokio projekto turtų nesusikrausi. Nežinau kodėl man taip reikėjo lenktynių projekto.. Galbūt, valdyti tokį projektą norėjau, nes neturėjau tiek talento, jog trasoje varžyčiausi konkurencingai su geriausiais Lietuvos virtualių lenktynių mėgėjais? Į šį klausimą, panašu, dar reikės paieškoti atsakymų..

  Na, o dabar tęskime apie turnyrą. Tai – F1 Taurė. Taigi, po keletos nesėkmingų bandymų aš nepalūžau, tad su kolega tiek gyvenime, tiek trasoje, nusprendėm sukurti naują, kiek “kitokį” projektą.

  Pradėjome labai paprastai – nuo unikalių sistemų bei vidinių puslapių oficialiame turnyro tinklalapyje. Stengėmės net ir tokią pačią kaip kitų turnyrų idėją įgyvendinti bei patekti – kitaip. Ir, panašu, jog mums – pavyko. Po daugiau nei dviejų metų turime bene unikaliausią tinklalapį su įvairiomis sistemomis, kurias panaudojo net ir kiti projektai.

  Panašu, pasiekėme savo. Tačiau.. Joks virtualus čempionatas negali gyvuoti be Jūsų – turnyro dalyvių.

  Negi Jūs nenorite susigrumti trasoje su varžovais iš kitų miestų, net gi valstybių? Nenorite įrodyti Jiems, jog esate geresni? Kiekvienas iš Mūsų, jau dalyvaujančių turnyre, to trokštame.
  Pasiilgote kovos trasoje? Tai galite rasti pas mus. Atsibodo sproginėjančios Pirelli padangos? Esate nepatenkinti DRS pagalba atliekamais „apvažiavimais“? To mes neturime! Neturime, greičiausiai dėl to, nes Mūsų aplinkoje nėra žmogaus, kuris galėtų tai sukurti. Bet, tuomet pakreipkime tai savo naudai ir panaudokime kaip privalumą!

  Šį sezoną, kuris turnyrui bus jau net ketvirtasis, „skolinamės“ modifikaciją iš turnyrų karaliaus Lietuvoje – LRC. Džiaugamės, jog gavome Jų leidimą ir tikime, jog Jų, prieš pora sezonų kurta LRC 2011 modifikacija patiks ir Jums!

  Šį trumpą rašinėlį šia gaida ir pabaigsime. Tikimės, jog Mūsų turnyro apžvalgos bent kiek pagyvins šį, kurį laiką merdėjusį, tinklalapį. Taip, kaip visai neseniai jį pagyvino LRC ar LadaCup naujienos.

  Turnyro adresas: www.f1taure.lt

  Teksto autorius: F1Taure.LT savininkas, Martynas S.

  Panašūs įrašai:

  1. iRacing – lenktynių naktyje pristatymas
  2. iRacing – Naujo turinio pristatymas

Reklama

Parašykite komentarą